يکشنبه, 27 خرداد 1403
         

عنوان : روز پرحادثه برای سازمان آتش نشانی
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ 
ساعت : ۱۰:۱۹:۵۰
    /  2

 

در پی تماس امدادگران اورژانس با سامانه 125 مبنی بر بروز برق گرفتگی در یکی از مراکز علمی شهر  آتش نشانان ایستگاه 2 با اعزام به این محل به امداد فرد مصدوم شتافتند .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند، مسعود مومنی فرد مسئول سازمان آتش نشانی  در این باره گفت: این فرد جهت تعمییر و سرویس کولرها ی این مرکز و بدون در نظر گرفتن نکات ایمنی اقدام به سرویس این سیستمهای سرمایشی نموده بود که با برق گرفتگی روبرو شد .

وی گفت: به محض ورود نیروهای این سازمان امدادگران اورژانس در حال انجام کمک های اولیه(CPR ) بر روی فردی در پشت بام واحد مذکور بودند و درخواست انتقال هرچه سریعتر وی را به سطح زمین برای انتقال به مراکز درمانی را داشتند.

وی در ادامه افزود:  آتش نشانان مصدوم را بی درنگ پس از ثابت کردن بر روی برانکارد با انجام عملیات امداد و نجات توانستند به پایین انتقال داده در اختیار امدادگران اورژانس قرار دهند.

مومنی فرد همچنین از انجام عملیات امداد ونجات در جاده زرند -راور خبر داد و گفت: در این خصوص نیز نیروهای این سازمان با استفاده از دستگاههای امداد و نجات دو مصدوم حادثه را از خوردوی پراید که با کامیون ده چرخ برخورد نموده بود خارج و به نیروهای اورژانس تحویل دادند .

وی تصریح کرد: علت  این حادثه در دست بررسی می باشد

وی همچنین از مبحوس شدن دو کودک در منزل مسکونی گفت و افزود: در این خصوص نیز سازمان آتش نشانی با استفاده از تجهیزات  و در کوتاه ترین زمان ممکن این دوکودک را نجات داد .کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری زرند می باشد. طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211