چهارشنبه, 9 آذر 1401
         

عنوان : اولین كارگاه اموزشی مدیریت ایمنی شهرداری زرند برگزار شد .
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ 
ساعت : ۱۲:۰:۱۸

اولین کارگاه آموزشی ایمنی در محیط کار با حضور بیش از 75نفر از نیروهای آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری های شهر زرند و کارخانجات در محل ساختمان شماره یک این سازمان برگزار شد .

مهندس مهدلو شهردار زرند دراین مراسم با اشاره به اهمیت آتش نشانی و خدمات ایمنی برای شهروندان و جامعه کنونی گفت: فراگیری آموزش همگانی سطح دانش، آگاهی و مهارتها را ارتقاء داده و باعث ایجاد رفتار مطلوب در افراد شده و می تواند عملکرد هر نهاد و سازمانی را ارتقاء دهد. 

شهردار زرندضمن مهم بر شمردن آموزشهای ایمنی تصریح کرد:آموزش ایمنی ، باید به گونه ای باشد که ، تأثیر گذار، منطبق با واقعیتهای جامعه، با برنامه ریزی مناسب، مستمر و مداوم باشد .

مسعود مومنی فر نیز در این خصوص گفت:: هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی بالابردن سطح دانش و آگاهی آتش نشانان درمباحث ایمنی می باشد .

وی مهندس لطفی رابه عنوان مدرس این دوره آموزشی یک روزه دانست و اظهار داشت: از بین شرکت کننده بیش از  35 نفر از شرکتهای صنعتی وشهرداریهای همجوار میباشد.

مومنی گفت: در پایان این دوره آموزشی گواهینامه به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد .بازگشت           چاپ چاپ      نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری زرند می باشد. طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211